خانه / دسته‌بندی نشده / کمترین نرخ فروش پارچه پیراهنی یزد

کمترین نرخ فروش پارچه پیراهنی یزد

می دانید کمترین نرخ فروش پارچه پیراهنی تولید یزد را کدام شرکت تولیدی به بازار ارائه می دهد؟ کیفیت کدام پارچه پیراهنی متعلق به یزد بهترین بازار است؟
پارچه های پیراهنی که در یزد تولید می شوند معمولا درصد ویسکوز بالایی دارند و گاهی در بافت آنها نیز درصد کمی پنبه به کار می رود و جزو مرغوب ترین جنس هایی است که می توان در زمینه انواع پارچه پیراهنی در بازار ایران یافت.

پارچه پیراهنی یزد

در ابتدا قبل از خرید پارچه پیراهنی برای بهتر انجام شدن روند همکاری تان مدل و نوع جنسی را که نیاز دارید مشخص کرده و تصمیم بگیرید که قرار است چه مدل پارچه ای را خریداری کنید؟
آیا دلتان می خواهد نمونه پارچه های چهارخانه را تهیه کرده و در این زمینه فعالیت داشته باشید یا به دنبال نمونه های ساده تترون می گردید؟
سپس تیراژ خرید شما نیز در انتخاب فروشنده تاثیر گذار خواهد بود. زیرا کسی که یک طاقه پارچه پیراهنی نیاز داشته باشد خرید او مستقیما از کارخانه امکان پذیر نخواهد بود. اما وقتی در ماه نزدیک حداقل ۱۵ طاقه نیاز دارید طبیعتا به سادگی مستقیما با تولیدکننده ارتباطتان بسیار موثر است.
پارچه پیراهنی یزد
از شما دعوت می کنیم تا در کانال تلگرام بازار پوشاک ایران عضو شده و بهترین کالیته های منتخب ما را در هر فصل از نظر گذرانده و بهترین را برای آغاز تولید پیراهن مردانه انتخاب کنید.
ما سعی کرده ایم بهترین شرایط خرید را برای شما عزیزان با کمترین قیمت پارچه پیراهنی بازار در نظر بگیریم. به یاد داشته باشید قبل از قضاوت در زمینه کیفیت پارچه ها ابتدائا از نزدیک جنس و زیردست کار را لمس کنید و سپس ببینید که قیمت نسبت با کیفیت تا چه میزان مناسب در نظر گرفته شده است. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت بازرگانی پارچه آیدا
مدیریت فروش : مهدی قرائی
شماره موبایل: 09199687560
شماره موبایل: 09192725381
کانال تلگرام: parche_ayda@
پست الکترونيکي: aydafabric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چرم پارچه مبلی

قیمت فروش بهترین چرم پارچه مبلی

چرم پارچه مبلی یکی از انواع متعدد در گروه پارچه های مبلی است. در این …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران