خانه / پارچه پیراهنی جعبه ای / انواع پارچه پیراهنی مدل جعبه ای

انواع پارچه پیراهنی مدل جعبه ای

انواع پارچه پیراهنی مناسب برای پیراهن مدل جعبه ای کدام است؟ آیا از تمامی جنس های این حوزه می توان در این زمینه خرید کرد؟
پیراهن های جعبه ای منظور کار های رسمی یا اسپرتی است که بیشتر گرایش رسمی داشته باشد. در ایران رسم است که برای کادو یا برای ست کردن با کت شلوار و همچنین تیپ رسمی ادارات و پرسنلی از این مدل پیراهن استفاده کرد.

پارچه پیراهنی جعبه ای

لازم نیست به این خیال باشیم که از تمامی پارچه های پیراهنی بازار داخلی یا حتی نمونه های وارداتی می تواند جهت تولید پیراهن های جعبه ای استفاده کرد زیرا به عنوان مثال پارچه های کشی یا مدل خالدار به هیچ وجه در کارتن های جعبه ای به فروش نخواهند رفت.
بهترین انتخاب پارچه پیراهنی تترون است که با رنگبندی ویژه می تواند گزینه بی نقصی برای این ارائه شود.
پارچه پیراهنی جعبه ای
معمولا رنگ سرمه ای که در عکس بالا اولین پیراهن از سمت چپ است محبوب ترین انتخاب آقایان در بین پیراهن های جعبه ای است.
پارچه های تترون با وزن سبک، سنگین و همچنین نمونه های بسیار مرغوب با درجه کیفی های متفاوت برای این سبک تولید مورد خرید تولیدکنندگان قرار می گیرند زیرا نیاز است تا محصول هایی با نوسان قیمت به بازار ارائه شود تا بتواند نیاز اکثریت قشر جامعه را برطرف نماید.

پارچه پیراهنی چهارخانه

البته نباید تاثیر فروش بالای پارچه پیراهنی چهارخانه را نیز در میان کار های جعبه ای نادیده گرفت خصوصا برای تیپ آقایانی که بالاتر از ۳۵ سال عمر دارند و قصد دارند تا بدون پوشیدن کت با یک پیراهن و شلوار خوشتیپ و شیک به نظر برسند. از پیراهن های چهارخانه درشت یا ریز خرید خواهند داشت پس لازم است تا تعدادی از کالیته های مختلف پارچه پیراهنی طرح چهارخانه را نیز در بین محصولات خریداری شده خود بگنجانید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران