خانه / پارچه پیراهنی مردانه / انواع پارچه پیراهن مردانه برای صادرات

انواع پارچه پیراهن مردانه برای صادرات

برای صادرات انواع پارچه پیراهن مردانه نخی و کتان مناسب است تا بتواند در رقابت جهانی با نمونه های خارجی عملکرد مثبتی داشته و در رقابت پیروز شود.
با اینکه بازار داخلی پارچه پیراهنی در دستان نمونه پلی استر ویسکوز است و فروشندگان مانوور رقابتی خود را بر سر قیمت دارند اما هنگام رقابت صادراتی کاملا برعکس این قضیه اتفاق می افتد و باید برترین کیفیت نخ یا کتان را در بافت پارچه به کار برد.

صادرات پارچه پیراهنی

معمولا در مرز های غرب و شمال غربی کشور به خاطر ارتباطات نزدیکی که با خارج از کشور دارند. به طور مثال بار ها شاهد بوده ایم که استان کردستان شهر های مرزی اش ارتباط وسیعی با کرد های عراق داشته و حتی گاهی رفت و آمد فامیلی دارند . در این میان بازرگانانی که قصد خرید پارچه از کشور ایران را دارند از همین ارتباطات نزدیک با همزبانان خود استفاده کرده و به دنبال یک امین جهت خرید پارچه می گردند.
یکی از این مدل پارچه ها که برای صادرات می توان از آن بهره برد پارچه های پیراهنی مردانه است. هرچقدر کیفیت بالاتری داشته باشد شانس بیشتری جهت صادرات خواهد داشت.
کافیست شما به عنوان یک رابط ایرانی تولیدکنندگانی را که در زمینه پارچه کتان و نخی مردانه فعالیت دارند شناسایی کنید و از هر کدام از آنها نمونه هایی را داشته و به مشتریان خود در خارج کشور ارائه کنید تا ببینید کدام کیفیت را جهت خرید انتخاب می کنند؟
معمولا پارچه کتان پیراهنی یا جنس نخ را در ایران به صورت سفارش می بافند و خیلی کم به صورت دپو در انبار های خود برای عرضه خواهند داشت اما مطمئن باشید به سادگی کالیته های کتان را می توانید از آنها گرفته و جهت مذاکرات در شرکتتان داشته باشید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه پیراهنی

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن را می شناسید؟ بهترین پارچه پیراهن چیست؟ کدام پارچه …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران