خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین مدل پارچه پیراهنی کتان

بهترین مدل پارچه پیراهنی کتان

بهترین مدل پارچه پیراهنی به تازگی در سال جدید جنس کتان است تا پیراهن های اسپرت بسیار زیبایی را بتوان با استفاده از خرید آنها به بازار عرضه داشت.
پارچه پیراهنی مدل های بسیار مختلفی دارد که می توان سه جنس زیر را جزو مهم ترین بخش بندی انواع پارچه پیراهنی دانست.

پارچه پیراهنی را بسته به مدل پیراهنی که قرار است تولید کنند باید خریداری نمود. به فرض مثال کسی که قرار است پیراهن رسمی جهت ست شدن با کت شلوار را تولید نماید هیچوقت نمی تواند جنس کشی یا کتان را انتخاب کند زیرا زیر کت اصلا مناسب نیست این چنین پیراهن هایی پوشید.

پارچه پیراهنی کتان

پارچه پیراهنی کتان را تا همین یکسال پیش تنها از بخش واردات سراغ می گرفتید زیرا دیده نمی شد که تولیدکنندگان انواع پارچه پیراهنی الیاف کتان را انتخاب کنند. اما یکی دو سال است که بنا به درخواست و تقاضای بالای مشتریان بعضی از بافندگان در این زمینه اقدام به تولید پارچه کتان پیراهنی نموده اند.
بد نیست برای یکی دو مدل از پیراهن اسپرت از این طرح پارچه بهره ببرید و یا در مغازه برای ارائه به مشتریان خود تهیه کنید زیرا از پارچه های کتان جهت تولید تونیک و مانتو یا حتی لباس های زنانه نیز بهره می برند که می تواند تیراژ فروش شما را در هفته بالا ببرد.
پارچه پیراهنی کتان
نمونه بالا یکی از پارچه پیراهنی های کتان بود که طرحی شبیه به پارچه تخت بافی داشت اما برای پیراهن های اسپرت مردانه بسیار مورد استقبال بازار ایران قرار گرفت. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران