خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین پارچه پیراهنی مردانه طرح دار

بهترین پارچه پیراهنی مردانه طرح دار

بهترین پارچه پیراهنی مردانه با مدل طرح دار را چه جنسی انتخاب خواهید کرد؟ آیا هنوز هم به سراغ کار های کشی بنگال خواهید رفت یا طرحی جایگزین به عنوان بهترین پارچه پیراهنی را دارید؟
اگر به بازار پارچه پیراهنی در سال قبل که گذشت دقت کنیم، می بینیم بازار ساکت و شاید بهتر بگوییم سوت و کوری داشته است، تعداد طرح هایی که به بازار ارائه شد آنقدر تنوع بالایی نداشت که به عنوان یکی از داغ ترین بازار های خرید و فروش انواع پارچه پیراهنی در تاریخ تجارت پارچه های پیراهنی ایران ثبت شود.
دلایل متغیری برای رخ دادن این قضیه دخیل بود که یکی از آنها طبیعتا نداشتن تنوع طرح و تکراری بودن جنس پارچه هاست.
وقتی تمامی پارچه های طرح دار پیراهنی شامل کشی بنگال و یا چهارخانه های تخت بافی است چه انتظاری از تولیدکنندگان می رود که به خرید پارچه های خارجی و وارداتی روی نیاورند؟

بهترین پارچه پیراهنی

پارچه های پیراهنی طرح دار را امسال با جنسی متفاوت مابین پوپلین، پرادا و کتان ارائه خواهیم کرد، به گونه ای که نمونه پارچه پیراهنی های تایوانی و خارجی دیگر در بازار ایران جایی برای رقابت نداشته باشند.
کافیست سفارش های چند هزار متری پارچه پیراهنی های خود را از طریق سایت ما به ثبت برسانید و کمی جهت تحویل صبور باشید تا خط تولید نمونه پارچه شما را آماده نماید.
یکی از بهترین طرح پارچه های پیراهنی را به مشتریان خود ارائه خواهیم کرد تا بتوانند زیباترین ارائه های پیراهن مردانه را در سال ۱۳۹۶ به بازار داشته باشند.

بهترین پارچه پیراهنی

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران