خانه / دسته‌بندی نشده / تهیه اینترنتی نمونه پارچه پیراهنی

تهیه اینترنتی نمونه پارچه پیراهنی

تهیه اینترنتی نمونه پارچه پیراهنی الی الخصوص کالیته رنگبندی جزو نیاز های ضروری تولیدکنندگان پیراهن در کشور شده است.
پارچه های پیراهنی جزو نیاز های ضروری بازار پارچه است که سرمایه های چندین میلیاردی به آن اختصاص داده شده است، نزدیک به حداقل سی کارگاه تولیدی در کشور به تولید و بافت یا تکمیل انواع پارچه پیراهنی می پردازند که باز هم تعداد تجار زیادی نیز در زمینه واردات آن و همچنین صادرات فعالیت خواهند داشت.

نمونه پارچه پیراهنی

پارچه های پیراهنی برای فروش نیاز به داشتن کالیته های کامل رنگبندی و مدون خواهند داشت تا مشتریان بتوانند با دیدن آن بتوانند نسبت به ظاهر، رنگبندی مورد نیازشان و همچنین جنس تصمیم گیری خوبی داشته باشند.
لازم است تا با خود کارخانه ها یا شرکت های بازرگانی مربوطه ارتباط شما برقرار گردد تا در زمینه ارسال نمونه پارچه پیراهنی دستشان باز باشد.
اگر شرکت معتبر و قوی باشد معمولا حداقل برای ارسال کالیته هایش هزینه پستی را از خود شما خواهد گرفت زیرا تعداد کالیته هایی که در روز ارسال می کند بالای ۱۰ عدد است اما شرکت هایی نیز وجود دارند که به علت ارسال کمتر کالیته و نمونه پارچه پیراهنی بدون هیچ هزینه اولیه ای آن را در اختیار مشتریان خود خواهند گذاشت.
ابتدا درخواست دیدن نمونه پارچه های پیراهنی چند شرکت را ثبت کنید و از هزینه کردن برای تحویل آنها ابایی نداشته باشید، قرار است با آن تولیدکننده کار کنید پس می ارزد تا یکبار برای داشتن کالیته کار هایش هزینه نمونه او را پرداخت کنید.
پس از دریافت نمونه پارچه هایی که سفارش داده اید، به سادگی می توانید انواع پارچه پیراهن مردانه را با هم مقایسه کرده و در بین آنها بهترین را انتخاب کنید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران