خانه / دسته‌بندی نشده / تولید انواع پارچه پیراهن مردانه مونوپل

تولید انواع پارچه پیراهن مردانه مونوپل

شرایط مونوپل کردن پارچه پیراهن مردانه چیست؟ آیا تا به حال در رابطه با تولید انواع پارچه پیراهنی اقدام کرده اید؟ از شرایط آسانی که بعضی از تولیدکنندگان ارائه داده اند خبر دارید؟
منظور از مونوپل کردن پارچه چیست؟ آیا برای انجام این کار حتما باید نزدیک به ۵۰ هزار متر پارچه سفارش داد و تمامی آن را نیز به یکباره تحویل گرفت؟
شرایط تمامی تولیدکنندگان پارچه پیراهنی برای سفارش تولید مانند یکدیگر بوده و عرف خاصی دارد؟

مونوپل کردن پارچه

گاهی بنکدار یا تولیدکننده حوزه پوشاک به پارچه ای نیاز دارد تا رقبایش امکان دسترسی به تامین آن نداشته و تنها خودش بتواند آن کار را ارائه کند که در حوزه پوشاک برای بردن رقابتهای نزدیک بسیار موثر است.
معنای مونوپل کردن در حوزه نساجی کشور به این صورت است که شما سفارشی را مخصوص به خود ثبت کرده و تمامی موارد آن را پذیرفته و به گردن بگیرید.
در اصل تا همین یکی دو سال پیش متراژ حداقل برای مونوپل نزدیک به ۵۰ هزار متر پارچه بود که بعدها به خاطر آسانتر کردن سفارشاتی که مشتری نیاز دارد و تنوع بیشتر در حوزه تولید صاحبان کارخانه نساجی یا ریسندگی آن را تبدیل به یک چله نخ، خط تولید و یا عدل کرده اند. در واقع حداقل پارچه ای که بتواند با دستگاه هایی که در اختیار دارد برایتان آماده کند به عنوان سفارش مونوپل شما خواهد بود.

اگر به دنبال مرکزی هستید که بتوانید در زمینه پارچه پیراهنی مردانه مدل های مختلف را با تیراژ حداقل بازار مونوپل کنید و او را فرد قابل اعتماد بازار دانسته و به کارهایش اعتماد داشته باشید دنبال کدام شرکت تولیدکننده خواهید رفت؟ منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران