خانه / پارچه پیراهنی پنبه ای / تولید پارچه پنبه ای پیراهنی فرم مدارس

تولید پارچه پنبه ای پیراهنی فرم مدارس

به عنوان یک تولیدکننده پیراهن یا فرم مدارس نیاز به سفارش تولید پارچه پیراهنی پنبه ای ندارید؟ آیا کالیته هایی که مورد تائید تمامی مراکز آموزشی کشور هستند را یافته اید؟
آیا قرار است پارچه پیراهنی ساده یا چهارخانه را برای دوخت پیراهن دانش آموزان پسر یا خرج کار مانتوی دختران به کار ببرید و نیاز به خرید حداقل یکی دو عدل از این مدل پارچه پیراهنی خواهید داشت؟
پارچه پیراهنی چندین مدل جنس خام دارند که در زیر به نام بردن آن می پردازیم.

  • پارچه پلی استر
  • پارچه پنبه ای
  • پارچه بنگال
  • پارچه کتان
  • پارچه پوپلین
  • پارچه کشی
  • پارچه صابونی
می بینید که تعداد جنس پارچه پیراهنی و نمونه آنها یک یا دو مورد نیست و قرار است از بین آنها مناسب ترین انتخاب برای دوخت فرم مدارس را انجام دهید.

پارچه پیراهنی پنبه ای

پارچه پیراهنی پنبه ای بهترین انتخاب برای دوخت لباس برای دانش آموزان شما است زیرا نسبت به مدل پلی استر نرم تر، بهتر و با کیفیت برتری برخوردار است.
همچنین شستشوی پارچه هایی با جنس پنبه یا ویسکوز بهتر است و بچه ها با سن پایین تر می توانند بهتر و راحت تر پیراهن آن را بپوشند.
تولید پارچه پیراهنی
کالیته چهار رنگی بالا یکی از شیک ترین پارچه پیراهنی فرم مدارس است که کمتر مدیری نسبت به خرید آن از طرف شما مخالفت می کند زیرا تنالیته رنگ و همچنین طرح چهارخانه آن با درایت و هوشیاری مطابق با سلیقه بچه های کم سن و سال و افراد صاحب نظر در امر خرید پارچه های مدارس تولید گشته است.

تولید پارچه پیراهنی

پارچه های پیراهنی خود را انتخاب کردید و یا حتی اگر مدرسه طرحی از سال قبل دارد و دلش می خواهد امسال نیز با همان طرح پارچه پیراهنی تولیدش را انجام دهید. کافیست بعد از انتخاب طرح و سپس دیدن و تائید جنس یکی از تامین کنندگانی که قابل اعتماد شماست سفارش تولید پارچه پیراهنی انجام دهید و در کمتر از 25 روز کاری با کمترین هزینه آن را تحویل بگیرید و دیگر مجبور به خرید از واسطه های بازار پارچه پیراهنی نباشید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات عمده پارچه پیراهنی پنبه ای خارجی

واردات عمده پارچه پیراهنی پنبه ای خارجی توسط چه کشوری انجام می گیرد و برای …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران