خانه / پارچه پیراهن چهار خانه / خریدار عمده پارچه پیراهنی چهارخانه ژاکارد

خریدار عمده پارچه پیراهنی چهارخانه ژاکارد

خریدار عمده پارچه پیراهنی چهارخانه ژاکارد چه کسانی هستند؟ کدام صنف از تولیدی یا مغازه داران به دنبال خرید پارچه پیراهنی ژاکارد می روند؟
ابتدا بیایید ببینیم پارچه ژاکارد منظور چه مدل از جنس پارچه است تا سپس آسان تر در زمینه خرید یا فروش مدل پارچه پیراهنی آن صحبت کنیم.

پارچه ژاکارد چیست؟

هر مدل پارچه ای که طرح و شمایل آن در تار و پود پارچه نهفته باشد و اصطلاحا خام آن طرح پارچه را در بر بگیرد را به نام پارچه ژاکارد یا بافت ژاکارد می نامیم.
پس عملا پارچه ژاکارد مدلی از بافت پارچه است که شبیه استفاده از نخ رنگی فرآیندی است که در مرحله تولید پارچه خام صورت می گیرد و هیچ ربطی به چاپ یا تکمیل آن ندارد.
خریدار پارچه پیراهنی

پارچه پیراهنی چهارخانه ژاکارد

پارچه های پیراهنی مردانه چهارخانه معمولا ژاکارد بافته می شوند و تعداد کارخانه هایی که این طرح پارچه را انجام می دهند محدود تر هستند زیرا نیاز به نخ رنگی یا رینگ داشته و عملا مرحله سختی برای بافت خام آن را سپری می کنند.
کارخانه هایی از جمله زرین پود، آیدا جزو کسانی هستند که پارچه پیراهنی ژاکارد را ارائه می دهند و می توانند در این زمینه خریداران این مدل پارچه پیراهنی را تامین نمایند.

خریدار پارچه پیراهنی

اما در بین تمامی خریداران پارچه پیراهنی کدام یک مدل ژاکارد را انتخاب می کنند؟ این طرح پارچه پیراهنی به علت خاص بودن و همچنین قیمت بالاتر فروشش جزو درخواست کسانی است که می خواهند کیفیت برتر و همچنین مدل های شیک پارچه پیراهنی را تهیه کنند.
تولیدکنندگانی که انواع پیراهن مردانه را ارائه می دهند، صاحبان برند پیراهن و همچنین بنکدارانی که قصد ارائه و فروش خاص ترین طرح پارچه های پیراهنی هستند در ماه حداقل یکی دو عدل الی ۳۰ الی ۴۰ عدل پارچه پیراهنی ژاکارد را تهیه کرده و تنوع طرح این مدل پارچه برایشان مهم است.
به دنبال تامین کنندگان و سورس های اصلی این مدل پارچه جهت ارائه انواع آن به خریداران باشید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین پارچه پیراهنی چهارخانه فلامنت

آیا می دانستید به تازگی فروش آنلاین پارچه پیراهنی چهارخانه نیز در بازار مد شده …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران