خانه / پارچه پیراهنی فرم / خرید انواع پارچه های پیراهنی فرم مدارس

خرید انواع پارچه های پیراهنی فرم مدارس

آیا می دانستید ماه های خرداد و تیر بهترین موقع برای خرید انواع پارچه های پیراهنی جهت تولید فرم مدارس است؟ زیرا این بازه زمانی در سال تمامی مراکز آموزش برای سال آینده پیراهن فرم مدرسه را انتخاب می کنند.
پارچه های پیراهنی نه تنها برای فرم پسرانه و پیراهن آنها لازم است در مراکز دخترانه نیز برای خرج کار مانتو به کار خواهد رفت.
شاید هنگامی که طرف صحبت یک تولیدکننده پیراهن باشد بتوان از پارچه های پلی استر و فلامینت نیز گفتگو کرده و کیفیت های بسیار ارزان از بین انواع پارچه پیراهنی را به آنها معرفی کرد اما برای پارچه فرم مدارس کیفیت حرف اول را زده و باید بیشتر از هر مسئله دیگری مورد توجه قرار بگیرد. چرا؟

  • دانش آموزان قرار است نزدیک به یک سال تحصیلی آن را بپوشند.
  • باید مقاومت در برابر شستشو با مواد مختلف را داشته و خراب نگردد.
  • رنگش پس نرود و تغییر رنگ را برای این مدل پارچه شاهد نباشیم.
  • آبرفت این پارچه سبب از دست رفتن این مرکز برای قرارداد سال بعدی باشد.
  • طرح و رنگ یا تنوع پارچه های پیراهنی باید پر از کار های شاد و جیغ باشد.
همانطوری که می بینید مهم است که برای پارچه پیراهنی فرم مدارس نکات مهمی لازم است که باید مد نظر قرار بدهیم.

پارچه پیراهنی فرم مدارس

پارچه های فرم مدارس معمولا از بین کار های چهارخانه انتخاب می شود و انتخاب تنالیته رنگ و حتی خط های چهارخانه آن ضروری است. پس در ابتدا تولیدکنندگان پارچه پیراهنی نکات مهم بالا را هنگام تولید و بافت رعایت کنند تا بتوانند سلیقه و نیاز مشتریان عمده خود را پاسخ دهید.
رنگ های قرمز، آبی، سبز یشمی و همچنین سبز سیدی جزو رنگبندی های محبوب در بین مدارس است تا بتوانند نمونه های درخواستی خود را از بین کالیته پارچه پیراهنی چهارخانه شما انتخاب کنند.
پارچه پیراهنی مدارس

کالیته پارچه پیراهنی مدارس

عکس بالا یکی از کالیته های پارچه پیراهنی مدارس در سال ۱۳۹۶ است که خصوصا در شهر هایی چون دزفول یا استان های خوزستان، کرمانشاه و کردستان بسیار پرفروش و مورد پسند مدیران مدارس و انجمن اولیا گردیده است.
برای خرید پارچه پیراهنی اگر قرار است جهت دوخت فرم مدارس استفاده شود زودتر اقدام کنید و سعی کنید طرحی را به تائید برسانید تا در صورت اضافه شدن تعداد دانش آموزان یا همچنین مدارس خود با کمبود پارچه از طرف تامین کننده و سورس تولید یا تکمیل پارچه پیراهنی خود مواجه نشوید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه پیراهنی فرم مدارس

قیمت پارچه پیراهنی فرم مدارس معمولا شامل بهترین جنس از میان پارچه های چهارخانه پنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران