خانه / پارچه پیراهنی فرم / خرید پارچه پیراهنی فرم اداری کارمندان دولت

خرید پارچه پیراهنی فرم اداری کارمندان دولت

آیا تا به حال پیمانکار خرید پارچه پیراهنی فرم اداری برای ارگان های مختلف و کارمندان دولت در هر کدام از سازمان ها یا ادارات بوده اید؟
پارچه پیراهنی یکی از نیاز های اصلی است تا پیمانکارانی که لباس فرم ادارات مختلف را آماده می کنند بتوانند در اختیار بگیرند.
اجازه دهید یک مثال خیلی ساده برایتان بزنیم، تولیدکننده ای که قرار است فرم کارمندان بانک ملی را بدوزد نیاز دارد تا بهترین انواع پارچه پیراهنی را بشناسد و برای دوخت پیراهن این اشخاص از بهترین مدل پارچه پیراهنی خرید داشته باشد.

خرید پارچه پیراهنی اداری

اجازه دهید صحبتی داشته باشیم، تولیدکننده پیراهن به تمامی انواع پارچه پیراهن مردانه نیاز است و از کالیته های مختلف و همچنین کیفیت های متفاوت خرید خواهد داشت. اما برای لباس رسمی و اداری معمولا از پارچه تترون ساده یا پارچه پیراهنی پنبه ای با کیفیت بالا استفاده می شود تا بتوان یک دست پیراهن بسیار مرغوب به کارمند آن ارگان ارائه کرد.
خرید پارچه پیراهنی
پیراهن بالا رنگ شیکی دارد و شاید در نگاه اول برای قشر کارمند جیغ به نظر برسد، این در حالیست که امروز کارمندان با همین رنگ های شاد در محل کار خود حاضر می شوند و از پوشیدن این چنین پیراهن های شیکی استقبال خواهند کرد.

پارچه فرم اداری پیراهنی

برای پیراهن اداری پیشنهاد ما به عنوان تولیدکننده انواع پارچه پیراهن مردانه پارچه های تترون پلی استر ویسکوز است، لازم نیست از مدل های خارجی از جمله آکسفورد خرید داشته باشید زیرا پیراهن هایی که کارمندان و حقوق بگیران دولت می پوشند بهتر است جزو تولیدات ملی بوده و از بین پارچه هایی انتخاب شود که اکثریت قشر مردم توان خریدش را خواهند داشت. اگر به عنوان پیمان کار انتخابتان پارچه پیراهنی خارجی شود حیف است زیرا شما به عنوان دولتی ها وظیفه دارید تا از تولیدات ملی پشتیبانی نمایید.
پارچه تترون پلی استر ویسکوز می تواند بهترین انتخابی باشد که از نظر تن خور شیک، ایستا و کاملا خشک باشد، اتو خور خوبی داشته و خیلی سریع پرز یا رنگ پس ندهد.
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه پیراهنی فرم مدارس

قیمت پارچه پیراهنی فرم مدارس معمولا شامل بهترین جنس از میان پارچه های چهارخانه پنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران