خانه / دسته‌بندی نشده / خرید پارچه پیراهنی چهار خانه

خرید پارچه پیراهنی چهار خانه

خرید پارچه پیراهنی مردانه با طرح چهار خانه به تازگی در بین تولیدکنندگان پیراهن مد شده و بسیاری از عزیزان به آن روی آورده اند.
پیراهن مردانه چهارخانه می تواند یکی از محبوب ترین طرح هایی باشد که در بازار به فروش می رسد. البته از طرح چهار خانه پارچه پیراهنی گاهی برای شلوارک های مردانه و یا پیژامه نیز استفاده خواهد شد که به همین دلیل تیراژ فروش سالیانه آن را تقریبا برابر با طرح راه راه و ساده خواهد کرد.

پارچه پیراهنی چهار خانه

پارچه های چهارخانه با اینکه یک طرح ثابت هستند و باید حتما چهارخانه داخل بافت پارچه یا به صورت نخ رنگی یا در مرحله تکمیل باشد اما تنوع مدل های چهارخانه می تواند بسیار بیشتر شده و ایده های جدیدی را در بین ارائه دهندگان پارچه پیراهنی چهار خانه داشته باشیم.
البته ناگفته نماند که گاهی مکرر تولید شدن طرح های چهارخانه در یک کارخانه و تولیدی و پیشنهاد خرید آنها به مشتریان صرفا به علت تکراری بودن طرح و یا عقب بودن خط تولید کارخانه از مد روز بازار پارچه پیراهنی نیست بلکه آن دسته از نساجی هایی که طبق مد روز و بررسی های بازار پیش بروند همیشه چندین طرح را در بین مدل های خود خواهند داشت که صرف خرید تیراژ بالای مشتری و سفارش دوباره ارائه می دهند.
پس قبل از دیدن نمونه پارچه و زیردست آن یا کالیته های یک شرکت راجع به قیمت، کیفیت و حتی طرح پارچه پیراهنی عرضه شده آنها قضاوت نکنید.
پارچه پیراهنی چهار خانه
اگر به عنوان یک تولیدکننده پیراهن یا بنکداری که قرار است انواع پارچه های پیراهنی را عرضه نماید و در بین مشتریان مغازه داران پخش کند تصمیم گرفته اید تنوع کاری خود را بالا ببرید پیشنهاد ما عضو شدن در کانال تلگرام سایت بازار پوشاک ایران و دنبال کردن تمامی نمونه طرح هایی که شرکت ارائه کرده و به مشتریان ارسال خواهد داشت تا از طرح های پارچه آنلاین باخبر بوده و در جریان آخرین اخبار شرکت قرار بگیرید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران