خانه / دسته‌بندی نشده / درخواست نمونه و کالیته پارچه پیراهنی

درخواست نمونه و کالیته پارچه پیراهنی

شما هم مانند تمامی تولیدی های پیراهن درخواست نمونه و کالیته انواع پارچه پیراهنی را از بافندگان این مدل پارچه خواهید داشت و به فکر یافتن آنها هستید؟
یکی از دغدغه های تمامی تولیدکنندگان پیراهن این است که کالیته های مختلف انواع پارچه پیراهنی را داشته باشند تا بتوانند ایده و نظرات مشتری را هنگام تولید بپرسند و با اطلاع از سلیقه آنها جهت سفارشات و خرید های بعدی سری پیراهن اقدام به خرید پارچه آن داشته باشند.

نمونه پارچه پیراهنی

قبلا تعداد مشتریانی که درخواست کالیته داشتند کمتر بود شاید علتش تعداد انگشت شمار تولیدکنندگان پیراهن در کشور بوده است یا شاید ارتباطات به اندازه الان در فضای مجازی و اینترنت وسیع نشده بود که مشتریان به سادگی تولیدکنندگان را پیدا کرده و مستقیم با خود آنها کار کنند بلکه مجبور می شدند به بازار های بزرگی از جمله بازار خیام تهران بروند و به صورت حضوری نمونه پارچه های پیراهنی را دیده و بعد از لمس جنس و کالیته رنگبندی آن خرید هایشان را انجام دهند.
امروزه روال خرید پارچه پیراهنی کاملا تغییر کرده است، مشتریان از طریق اینترنت و راه هایی از جمله تلگرام عکس نمونه پارچه ها را دیده و سپس از فروشنده درخواست ارسال نمونه می کنند تا بتوانند جنس و کیفیت زیردست پارچه را نیز از نزدیک لمس کنند.
نمونه پارچه پیراهنی
بد نیست همیشه کالیته های جدید پارچه پیراهنی تعدادی از تولیدکنندگان را داشته باشید تا در صورت نیاز با هر کدام که قیمت و کیفیت بهتری در زمینه پارچه های پیراهنی به شما ارائه می دهند همکاری کرده و خرید خود را انجام دهید.
فقط حواستان باشد که قرار نیست تمامی شرکت های تولید پارچه پیراهنی نمونه های درخواستی شما را رایگان و با هزینه پستی خود آنها ارسال کنند و شما تنها وظیفه درخواست نمونه داشته باشید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران