خانه / دسته‌بندی نشده / زیباترین پارچه پیراهنی لباس کردی

زیباترین پارچه پیراهنی لباس کردی

زیباترین پارچه های پیراهنی مجلسی و ساده را برای لباس کردی تهیه کرده اید؟ آیا می دانید برای دوخت لباس کردی از چه پارچه پیراهنی خرید می شود؟
لباس کردی یکی از مدل لباس های محلی کرد زبان های کشورمان است به طوریکه جدیدا در بین استان های دیگر نیز به خرید پارچه های مجلسی لباس کردی علاقه مند شده اند. برای دوخت لباس کردی از پارچه ساده، معمولی، طرحدار با طرح های متنوع و همچنین نمونه پارچه های مجلسی کاربرد خواهد داشت، به گونه ای که اگر قرار باشد یک لباس ست مانند عکس روبرو بدوزیم باید در رنگبندی و ست کردن جنس پارچه ها دقت کنیم، اگر قرار است یک پیراهن و یک جلیقه بر روی آن بپوشید در انتخاب جنس نیز دقت کنید به عنوان مثال اگر پیراهن اصلی شما حریر است برای جلیقه بلند رویی آن از کارهای گیپور استفاده کنید.
سایت بازار پوشاک ایران یکی از مراجع اینترنتی معتبر در زمینه خرید قواره ای، کلی و عمده انواع پارچه کردی می تواند بهترین لیست قیمت را با بیشترین تنوع جنس و طرح به شما عزیزان ارائه کند.
دلتان نمی خواهد از آلبوم پارچه های ما دیدن کنید؟ آیا به دنبال جدیدترین طرح های پارچه پیراهنی کردی نیستید؟ پس چرا با ما تماس نگرفته تا زیباترین ها را در اختیارتان بگذاریم.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران