خانه / پارچه پیراهنی فرم / سفارش بافت پارچه پیراهنی فرم مدارس

سفارش بافت پارچه پیراهنی فرم مدارس

از اواخر اردیبهشت و خرداد تمامی تولیدکنندگان فرم مدارس سفارش بافت پارچه پیراهنی را با تائید مدیران مدارس و انجمن اولیا آغاز خواهند کرد.
در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ قرار داریم و می دانیم که تمامی تولیدکنندگان پوشاک، یا حتی کت شلوار در این ماه های ابتدایی سال با مدارس، مراکز آموزشی و بنکداران فروش لباس فرم وارد مذاکره می شوند تا بتوانند قرارداد دوخت پیراهن و فرم مدارس را از آن خود کرده و تعداد مشتریان خود را افزایش دهند.

سفارش بافت پارچه پیراهنی

اما چرا باید پارچه های پیراهنی را برای بافت سفارش دهیم؟
مگر تولیدکنندگان پارچه پیراهنی کالیته های مربوطه را به مشتریان خود ارائه نمی کنند و نمی توانند نیاز آنها را تامین کنند؟
در فرم های مدارسی که معمولا مانتو شلوار یا روپوش پسرانه باشد نیاز به پارچه پیراهنی های چهارخانه را داشتیم اما باید یک نکته مهم را در سفارش های خرید خود در نظر بگیریم به این صورت که بافنده پارچه های پیراهنی را در رنگبندی و عدلی که از قبل تعیین کرده است به فروش می رساند به صورت مثال اگر کالیته کد A ، رنگبندی ۵ تایی دارد و عدل ۴۰۰ متری دارد خریدار باید کل ۴۰۰ متر را در ۵ رنگ ارائه شده این مدل پارچه پیراهنی خریداری کند و اما تولیدکنندگان لباس فرم مدارس تنها یک رنگ را انتخاب می کنند و در این قسمت به مشکل بر می خورند.
راه حل چیست؟
بافت پارچه پیراهنی
در راه اولی که به شما معرفی خواهیم کرد می توان به جای پارچه پیراهنی چهارخانه از رنگبندی ساده آن بهره برد و عدل های تک رنگ پارچه تترون را خریداری نماییم که ممکن است باب میل مدیران مدارس نباشد.
اما در راه حل دوم چرا سفارش بافت پارچه پیراهنی به کارخانه نداشته باشیم و از او نخواهیم تا یکی از رنگ هایی که مشتری ما در امر تولید لباس فرم مدارس تائید کرده است در تیراژ مورد نظرمان تولید نکند؟
حتی گاهی در صورتی که تیراژ سفارش بافت ما بالا باشد می توان به صورت مونوپل آن طرح را برداشت و دیگر بافنده حق ارائه آن را به مشتری دیگری نداشته باشد و به این شکل تعدادی از مشتریان را در طول سال تحصیلی به سمت خود جذب نماییم. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه پیراهنی فرم مدارس

قیمت پارچه پیراهنی فرم مدارس معمولا شامل بهترین جنس از میان پارچه های چهارخانه پنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران