خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات انواع پارچه نخی پیراهن مردانه

صادرات انواع پارچه نخی پیراهن مردانه

انواع پارچه پیراهن مردانه نخی یا کتان را می توان برای صادرات به کشور روسیه مورد استفاده قرار داد و به شرکت های روسیه کالیته آن را ارائه کرد.
حوزه پارچه یکی از بازار هایی است که می توان در زمینه صادرات آن نیز حساب ویژه باز کرد و برای داشتن ارتباطات تجاری با کشور های همسایه از جمله روسیه و عراق پارچه ایرانی را به کار برد.
یکی از این پارچه ها کار پیراهنی نخی است. منظور از نخی بودن در زمینه پارچه پیراهنی الیاف طبیعی است که در تولید پارچه خام به کار رفته و پس از رنگرزی و تکمیل به مرحله فروش می رسد.
شرکت های فعال در حوزه پوشاک روسیه دنبال محصولات تمام نخ یا تماما کتان هستند که کل الیاف اولیه پارچه طبیعی بوده و شاهد زیردست بالایی از نظر کیفی باشیم. در این میان قیمتی که برای محصول نهایی در نظر گرفته می شود بسیار مهم است زیرا رقابت اصلی تولیدکنندگان صنعت نساجی کشور برای قبضه کردن بازار پوشاک و پارچه روسیه کشور فعال و قدرتمند ترکیه است.
برای برداشتن رقابت ترکیه از سر راه باید سود فروش پارچه را به حداقل میزان خود رسانده تا بتوانیم در راضی کردن مشتری روسی جهت خرید انواع پارچه پیراهن مردنه موفق عمل کنیم.
آیا به عنوان یک واسط نمی خواهید هنگام خرید مشتری از شما کارخانه تولید و دستگاه های بافت را در معرض بازدیدش قرار دهید تا بتواند با اعتماد بیشتری از شما خریدش را به انجام برساند. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران