خانه / دسته‌بندی نشده / طرح جدید پارچه پیراهنی زنانه خالدار

طرح جدید پارچه پیراهنی زنانه خالدار

آیا طرح جدید که برای تولید پارچه پیراهنی زنانه و بچه گانه خالدار در نظر گرفته شده است را دیده اید؟ از این طراحی شما نیز بدون شک استقبال خواهید کرد.
پارچه های خالدار معمولا جنس ریون یا کتان داشته اند و برای پیراهن های بلند مورد استفاده قرار می گیرد اما امسال پارچه های شیکی از جنس کرپ خالدار تا یکی دو ماه آینده از طریق همین سایت به بازار ارائه می شود که در کنار پارچه های حریر و تور زیباترین طرح های پارچه خالدار بازار ایران می شود.

پارچه پیراهنی خالدار

عکس روبرو را می بینید؟ جنسی کرپ خواهد داشت، بسیار زیبا و شیک می شود و معمولا از پارچه خالدار در تولید پوشاک بچه گانه استفاده می شود.
البته واردات پارچه تور و حریر را نیز با چاپ خالدار می توان به این مدل اضافه نموده و بازار فوق العاده مناسبی را برایش در نظر گرفت.

پارچه پیراهنی خالدار

البته طراحی و چاپ را نیز نباید بی توجه رد کرد زیرا پارچه ای مانند عکس بالا با اینکه خال های درشت رنگارنگ دارد اما مطمئنا در زمینه تولید پیراهن های زنانه نیز موفق عمل می کند.
نظرتان چیست؟ نمی خواهید در پیش فروش انواع پارچه پیراهنی خالدار سهمی داشته و برای بنکداری خود مقداری از این پارچه را تهیه کنید تا بتوانید در بازار پر استقبال پیش رو شما نیز منفعت ببرید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران