خانه / پارچه پیراهنی مردانه / طرح جدید پارچه پیراهنی مردانه

طرح جدید پارچه پیراهنی مردانه

طرح جدید پارچه پیراهنی مردانه کدام مدل شده است؟ آیا می توان پارچه های صابونی یا مخمل را برای دوخت پیراهن مردانه به کار برد؟
پارچه پیراهن مردانه یکی از بازار های داغ را به خود اختصاص داده است، به گونه ای که نمی توان از تاثیر این بازار بر روند اقتصاد حوزه نساجی کلان در کشور غافل شد. غیر از پیراهن های مردانه برای شلوارک، تونیک یا مانتو می تواند کاربرد داشته و همین سبب شده تا پارچه تنوع بالایی پیدا کند. لازم است تا سلیقه های مختلفی را ارضا نماید پس باید به فکر طرح های جدیدی جهت ارائه به مشتریان باشیم که بتوانیم تعداد بیشتری از این سلیقه ها را به سمت خود جذب نماییم.

طرح پارچه پیراهنی

اما هر مدل طرح پارچه پیراهنی را نمی توان برای دوخت به مشتری معرفی کرد باید در تولید جدید این مدل پارچه دقت کامل به خرج دهیم تا بتوانیم ایده های شیکی را عرضه نماییم.
به عنوان مثال عکسی که در ابتدای متن گوشه سمت چپ نمایش داده شد پارچه مخمل بوده است که به تازگی وارد بازار پیراهن مردانه شده و تولیدکنندگان شروع به خرید این مدل پارچه پیراهنی کرده اند. شاید در ابتدا ریسک بزرگی به نظر برسد اما کافیست یک ماه از عرضه این پارچه پیراهنی جدید بگذرد تا ببینید قشر جوان چه استقبال بی نظیری از این پارچه های مخمل اکریلیکی خواهند داشت.
پارچه پیراهنی جدید
عکس بالا به نظر شما پارچه تترون است یا اینکه پارچه پیراهنی صابونی است؟
از نظر ظاهر بسیار شبیه به پارچه تترون معمولی و ساده است در حالیکه کاملا لطیف، بسیار لخت و لیز است که می تواند باز هم استقبال خوبی را جهت فروش و ارائه به بازار داشته باشد.
از ایده های جدید پارچه پیراهنی استقبال کنید و سعی کنید حداقل یک پنجم تولیدات پیراهن خود را از بین طرح جدید پارچه پیراهنی انتخاب کنید تا از مد سال عقب نیفتاده و سهم خود را در بازار به رقبا تقدیم نکنید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه پیراهنی

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن را می شناسید؟ بهترین پارچه پیراهن چیست؟ کدام پارچه …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران