خانه / پارچه پیراهن چهار خانه / طرح جدید پارچه پیراهنی چهارخانه ژاکارد

طرح جدید پارچه پیراهنی چهارخانه ژاکارد

پارچه های پیراهنی ژاکارد می توانند برای دوخت فرم مدارس و پیراهن مدارس پسرانه انتخاب مناسبی باشد، زیرا میزان پلی استر ویسکوزش به حدی قابل قبول است و ماندگاری و طول عمر حداقل یک سال تحصیلی را خواهد داشت.
اما منظور از پارچه های ژاکارد چیست؟ آیا جنس خاصی یا الیافی به تار و پود پارچه اضافه می گردد؟ نه اصلا اینطور نیست بلکه پارچه های چهارخانه ژاکارد یعنی خانه های آن با نخ رنگی و هنگام تولید اولیه انجام شده و دیگر مرحله چاپی نخواهد داشت بلکه جزو تار و پود خود پارچه است.

پارچه پیراهنی چهارخانه طرح ژاکارد

آیا برای تولیدات امسال پیراهن خود و همچنین قرارداد با مدارس دلتان نمی خواهد پارچه چهارخانه های ژاکارد را که می تواند تضمین فروش شما برای پاییز و تابستان ۹۶ باشد انجام دهید؟ البته پارچه پیراهنی ژاکارد را به سادگی در ایران نمی توان به دست آورد بلکه باید تولیدکننده هایی که امکان بافت ژاکارد داشته باشند را بشناسید و از طریق آنها یا نمایندگی های فروششان اقدام به خرید این مدل پارچه پیراهنی داشته باشید.
کافیست چندین مورد از فروشندگان پیراهن را بشناسید و از آنها خواهش کنید نمونه و طرح جدید پارچه پیراهنی ژاکارد را برایتان از طریق شبکه های اجتماعی از جمله ژاکارد ارسال نمایند تا شما از بین آنها مدلی که دوست دارید را بپسندید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین پارچه پیراهنی چهارخانه فلامنت

آیا می دانستید به تازگی فروش آنلاین پارچه پیراهنی چهارخانه نیز در بازار مد شده …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران