خانه / دسته‌بندی نشده / عرضه پارچه پیراهنی مردانه نانو

عرضه پارچه پیراهنی مردانه نانو

پارچه پیراهنی مردانه نانو معمولا از طرف تجار یا بنکداران عمده فروش نه تولیدکنندگان پارچه و الیاف عرضه می گردد زیرا خرید و فروش مواد نانو بهتر از خود پارچه نانو در ایران رواج یافته است.
پارچه های نانو معمولا غیر از آب باید نسبت به لکه های دیگر از جمله چربی، اسید، مواد شیمیایی یا ضدعفونی و شربت نیز نانو باشند و این مواد را نیز به خود جذب نکنند تا جای لکه بر روی آنها نماند.

پارچه پیراهنی نانو

پارچه های پیراهنی نانو در ایران هزینه تولید فوقک العاده بالایی خواهند داشت زیرا مواد اولیه آن به سختی و با مشقت فراوانی تهیه می گردد، اما تولیدکنندگان یا حتی بنکداران این حوزه می توانند انواع پارچه پیراهنی یا خود پیراهن ها را با ماد نانویی که از طریق سایت بازار پوشاک ایران به فروش می رسد نانو کرده و سپس به عنوان یک پارچه پیراهنی نانو شده به فروش برسانند.
کافیست این مواد نانو را با ۱۰ الی ۲۰ برابر حجمی که دارد آب مخلوط کرده و سپس به وسیله یک فرچه یا دستگاه های مخصوص به پارچه بزنید و پس از حدود نیم ساعت خشک کنید. گاهی در کارگاه های ساده و تازه شروع به کار کرده از سشوار معمولی یا صنعتی جهت خشک کردن پارچه یا پیراهن نیز استفاده می شود و این مواد نانو در اینصورت سبب نانو شدن پارچه شده و تا چهل بار شستشو و حتی بیشتر به همین شکل پارچه شما نانو است.
آیا دلتان نمی خواهد برای یکبار هم که شده این مواد را امتحان کنید؟
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران