خانه / پارچه پیراهنی مردانه / عکس پارچه پیراهنی شیک مردانه

عکس پارچه پیراهنی شیک مردانه

عکس پارچه های پیراهنی شیک مردانه را در کانال های تلگرام دنبال می کنید؟ آیا با دیدن عکس های جدید و زیبا ایده های نو در زمینه کاری تولید به سراغ شما خواهد آمد؟
امروز فرض می کنیم دو قشر از جامعه هدف ما این متن را مطالعه می کنند و با نوشتن این مطلب این دو گروه را مخاطب قرار خواهیم داد.
گروه اول تولیدکنندگان و بافندگان انواع پارچه پیراهنی هستند و گروه دوم تولیدکنندگان پیراهن مردانه که به پارچه برای انجام کار تولید خود نیاز پیدا می کنند.

عکس پارچه پیراهنی

شاید با خودتان گفته باشید که عکس پارچه پیراهنی چه تاثیری ممکن است بر روی کار شما بگذارد و با دیدن یک عکس به چه شکلی می توان خلاقیت به خرج داد و از آن بهره ببریم.
ممکن است در کانال های بسیاری از تلگرام یا اینستاگرام عضو باشید و ساعت های زیادی را در روز صرف آنها کنید. چرا این عضویت و وقت را در زمینه کاری تان همسو نکرده و در این زمینه فعالیت نداشته باشید؟
اجازه دهید چندین عکس را با هم ببینیم تا واضح تر منظور صحبت ما برایتان درک و شفاف شود.
عکس پارچه پیراهنی
عکس پارچه پیراهنی
عکس پارچه پیراهنی
با دیدن سه عکس بالا اگر جزو دو گروه ابتدای صحبت ما باشید به چه فاکتور هایی در زمینه پارچه و خود پیراهن این آقایان فکر خواهید کرد؟
آیا تنها رنگ پارچه ممکن است مد نظر شما قرار بگیرد یا به سایر ویژگی ها و فاکتور های مهم انواع پارچه پیراهنی دقت خواهید داشت؟
  • اولین نکته باید جنس پارچه ها و جلوه تن خورشان باشد. اگر به عکس دوم دقت کنید می بینید که برای کسانی که ورزشکار هستند یا بدنی ورزیده دارند پارچه پیراهنی کشی یا کار های سبک وزن شبه کشی بهترین انتخاب خواهند بود.
  • رنگ پارچه پیراهنی نیز بسیار مهم است. عکس اول نمونه ای از یک رنگ قرمز بسیار زیبا می باشد که نه تند و جیغ است که استفاده آن برای آقایان توصیه نشود و نه تیره و مرده است که جلوه زیبایی خود را از دست بدهد.
  • نکته آخر تن خور اسپرت یا رسمی بودن پارچه است که در عکس سوم به خوبی نشان داده می شود که جنس هایی مانند پرادا می تواند در انتخاب پارچه های رسمی برای دوخت پیراهن اداری بهترین هستند. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه پیراهنی

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن را می شناسید؟ بهترین پارچه پیراهن چیست؟ کدام پارچه …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران