خانه / پارچه پیراهن چهار خانه / فروشنده عمده پارچه پیراهن چهارخانه مردانه

فروشنده عمده پارچه پیراهن چهارخانه مردانه

چند فروشنده عمده می شناسید که انواع پارچه پیراهن مردانه طرح چهارخانه یا دیپلمات را با کیفیت اعلا ارائه دهند و شما را مجبور به خرید پارچه های فلامنت یا پلی استر ننمایند؟
گاهی لازم است تا در حرفه و کاری که هستیم افراد فعال بیشتری بشناسیم. شاید اگر ۱۰ سال پیش بود و ما تنها بنکداران مرکز استان خود به علاوه تعدادی از عمده فروشان پارچه تهران را می شناختیم کافی بود و می توانستیم هر نوع یا مدل پارچه پیراهنی را که نیاز داشتیم تهیه کرده و دغدغه عقب افتادن از مد بازار این پارچه را نداشتیم.
اما امروزه بازار رقابت شدیدی پیدا کرده است، هرچه تعداد افراد فعال در بازار پارچه پیراهنی بالاتر باشد بالطبع تعداد طرح هایی که شما تهیه می کنید بیشتر بوده و از بین نمونه کالیته هایی که می بینید بهترین کیفیت را انتخاب خواهید کرد.

پارچه پیراهن مردانه

پارچه های پیراهن مردانه معمولا طرح های زیر را خواهند داشت که به شرح در مطالب آینده خواهیم پرداخت.
  • تترون ساده
  • دیپلمات
  • چهارخانه
  • طرحدار
  • خالدار
البته گاهی ممکن است طرح دیگری نیز به این آلبوم در هنگام تولید پارچه پیراهنی اضافه گردد که یکی از محبوب ترین پارچه پیراهنی در بین آقایان ایرانی پارچه چهارخانه است.
پارچه پیراهن مردانه
نمونه طرح بالا یکی از جدیدترین پارچه های پیراهنی چهارخانه ای است که از ۱۳ اردیبهشت ۹۶ به نمونه های فروش ما اضافه گردیده است و مشتریان می توانند به صورت عدلی هر کدام از رنگبندی آن را تهیه کنند.
فراموش نکنید پارچه پیراهن مردانه می تواند برای تمامی مزدی بافی هایی که قرار است برای یک ارگان دولتی یا شرکت های بخش خصوصی امتیاز مثبتی باشد که در هنگام تامین پیراهن هایی که نیاز دارند حدود ۳ الی ۱۵ درصد سود از خرید هر متر پارچه در تسویه های شما با مشتری تان باعث شود. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین پارچه پیراهنی چهارخانه فلامنت

آیا می دانستید به تازگی فروش آنلاین پارچه پیراهنی چهارخانه نیز در بازار مد شده …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران