خانه / پارچه پیراهنی مردانه / فروش عمده پارچه نخی پیراهن مردانه

فروش عمده پارچه نخی پیراهن مردانه

فروش عمده پارچه نخی پیراهن مردانه را معمولا ابتدای فصل تابستان بیشتر شاهد هستیم زیرا در فصل گرم نیاز به جنس بهتری از پارچه های پیراهنی هستیم.
پارچه های پیراهنی ممکن است جنس مختلفی داشته باشد، اما برای فصل تابستان بهترین گزینه خصوصا برای آقایانی که سن بالاتری درند پارچه پیراهنی مردانه نخی هستند زیرا با وزن سبک و همچنین الیافی با جنس طبیعی سبب خنک شدن شما در ماه های گرم تابستان خواهد بود.

پارچه نخی پیراهن مردانه

در بحث پارچه پیراهنی زنانه صحبت از جنس نخی که می شود تمامی ذهن ها به سمت پارچه کودری خواهد رفت که برای تونیک و مانتو یا حتی پیراهن های خانگی خانمها بسیار شیک و خنک است.
اما در مسئله پارچه پیراهن مردانه استفاده از پارچه مردانه نخی می شود چندین مسئله پیش می آید که باید به آن توجه ویژه ای داشت.
پارچه پیراهنی نخی با پنبه یا ویسکوز : این مدل پارچه مردانه ها از نظر ظاهری هیچ فرقی با ماه های قبل سال ندارند تنها درصد پنبه یا ویسکوز بیشتری خواهند داشت و قاعدتا جنس نرم و لطیف تری نیز به ما می دهند.
پارچه پیراهن نخی
آقای جوانی که در عکس بالا می بینید، پارچه پیراهنی کتان پوشیده است که البته پس از تولید پیراهن نیز یک مرحله شست یا همان سنگ شوری داشته و خانه های سفید مانندی را بر روی پارچه به همین علت می بینیم.

خرید پارچه نخی

پارچه نخی مردانه به این معنی است که در بافت و تولید پارچه پیراهنی از جنس الیاف طبیعی استفاده شده باشد و تا حد ممکن به جای ویسکوز نیز از پنبه استفاده شود.
اگر قرار است پارچه نخی پیراهنی را برای مغازه تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم تا حداقل یک سری رنگ این مدل جدید را برای مغازه خود یا برای تولید پیراهن تهیه کنید. فراموش نکنید آقایان میانسال قطعا برای خرید پارچه نخی به مغازه و فروشگاه شما مرجعه خواهند داشت. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه پیراهنی

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن را می شناسید؟ بهترین پارچه پیراهن چیست؟ کدام پارچه …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران