خانه / پارچه پیراهنی آکسفورد / قیمت فروش پارچه پیراهنی آکسفورد

قیمت فروش پارچه پیراهنی آکسفورد

قیمت فروش پارچه پیراهنی آکسفورد در بین تولیدکنندگان لباس فرم پرسنلی مهم ترین نکته ای است که به دنبال استعلام بهتری از آن می گردند.
متاسفانه با رقابت شدیدی که در بین تولیدکنندگان و کارخانجات تولید پارچه پیراهنی به وجود آمده است باعث شده تا مشتریان خصوصا آنهایی که به دنبال عقد قرارداد با ارگان های دولتی جهت دوخت لباس های فرم و پیراهن های پرسنل این مراکز هستند دیگر به دنبال پارچه پیراهنی ایرانی نروند و در صدد استعلام قیمت نمونه کار های خارجی از جمله برند های TTI، آکسفورد یا فلورا باشند که در بین مشتریان نهایی ایرانی رضایت بیشتری را به خود جلب کرده اند.

پارچه پیراهنی آکسفورد

پارچه های آکسفورد جزو کار های ساده رنگبندی شده هستند که نزدیک ۸۹ رنگ بسیار زیبا داشته و جزو خانواده پارچه های TTI بوده که تایلندی است و در طرح بندی ساده یا طرحدار دیپلمات یا چهارخانه ارائه می شوند.
اگر قرار است برای ارگانی مانند فرمانداری یا شرکت های بخش خصوصی خرید پارچه فاستونی به علاوه پارچه پیراهنی انجام دهید. برای فاستونی بهترین انتخاب کالیته های جامعه یا مطهری ایرانی است اما برای پارچه پیراهنی در حال حاضر و با شرایط بازار تولید این مدل پارچه در کشور پیشنهاد ما پارچه های تی تی آی و خصوصا مدل آکسفورد آن است که از نظر کیفی و رنگبندی جای ایرادی برایتان نخواهد گذاشت.
پارچه پیراهنی آکسفورد

خرید پارچه پیراهنی

اما لازم به ذکر است که قید شود هنگامی که قصد خرید پارچه پیراهنی خارجی را داشتید دیگر مانند مدل ایرانی نمی توانید به خود کارخانه یا دفتر فروشش مراجعه کرده و یا هنگام تحویل گرفتن آن با توجه به بررسی طاقه پیچ، باندرول و برند یا حاشیه نویس آن اصل بودنش را بررسی کنید بلکه باید برای خرید پارچه خارجی به فکر یافتن تامین کننده های معتبر و صاحب نام و سابقه خوب در بازار باشید تا با خیال راحت مطمئن باشید که خریدتان بدون هیچ مشکلی رخ داده است. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت بازرگانی پارچه آیدا
شماره موبایل: 09158159395
شماره موبایل: 09199687560
شماره موبایل: 09192725381
کانال تلگرام: parche_ayda@
پست الکترونيکي: aydafabric@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران