خانه / پارچه پیراهنی گلدار / قیمت فروش پارچه گلدار پیراهنی

قیمت فروش پارچه گلدار پیراهنی

قیمت فروش پارچه گلدار پیراهنی مردانه یا حتی زنانه نسبت به طرح ساده و معمولی یا مدل هندسی گران تر است یا ممکن است این مدل پارچه پیراهنی را ارزان تر ارائه کنند؟
پارچه های پیراهنی گلدار شاید شما را در ابتدا به فکر کار های نخی یا کودری زنانه می اندازد که بسیار طرح های چاپی زیبایی نیز خواهد داشت و خیال کنید قرار است با یک متن در رابطه با انواع پارچه زنانه روبرو شوید. در حالیکه در بین انواع پارچه پیراهن مردانه نیز با طرح گلدار روبرو خواهیم بود که در ایران استقبال و درخواست خریدش نیز برای این مدل پارچه پیراهنی روز به روز افزایش می یابد.

پارچه گلدار پیراهنی

پارچه های پیراهنی مردانه را همه با طرح ساده، دیپلمات و چهارخانه می شناسیم اما بار ها شده است که طرح گلدار پارچه پیراهنی برای تولید انواع پیراهن مردانه نیز دیده اید که در بین آقایان میانسال فروش بیشتری دارد.
پارچه گلدار پیراهنی
البته نباید علاقه آقایان جوان را به پوشیدن پیراهن های گلدار با طرح های متفاوت از جمله نمونه پارچه پیراهنی بالا نادید گرفت. پس لازم است تا انواع این طرح ها را نیز به تولیدات کارخانه های کشور اضافه نمود. اضافه شدن این طرح پارچه پیراهنی به خط تولید کارخانجات نیازمند درخواست مشتریان است.

خرید پارچه پیراهنی به صورت مونوپل

چرا به عنوان یک بنکدار یا خریدار عمده پارچه پیراهنی شما جزو اولین نفراتی نباشید که پارچه پیراهنی گلدار را برای تیراژ بالایی از تولید مونوپل سفارش دهید؟
کافیست به مراکز تولید یا حتی فروش بسپارید که نزدیک به ۱۰ هزار متر پارچه را با چاپ گلدار برای شما آماده کنند و هر ۱۲۰۰ یا ۱۵۰۰ متر پارچه یک طرح گل را چاپ نماید. ایده شما چیست؟ این چنین کاری را از نظر اقتصادی مثبت برای اوضاع مالی خود نمی دانید؟ فروش های ابتدایی هر مدل پارچه ای از جمله پارچه های گلدار پیراهنی می تواند از نظر اقتصادی شما را جلوتر از رقبایتان بیندازد زیرا مشتریان نهایی قطعا از خرید آن استقبال می کنند. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه پارچه پیراهنی گلدار

پارچه های پیراهنی گلدار به چه روش هایی در بازار عرضه می شوند؟ پارچه های …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران