خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت پارچه پیراهنی مجلسی زنانه

قیمت پارچه پیراهنی مجلسی زنانه

قیمت انواع پارچه پیراهنی مجلسی زنانه تحت تاثیر عوامل بسیاری متغییر می باشد که هر خریدار عمده یا تولید کننده ای باید با کسب اطاعات به صورت روزانه از لیست قیمت ها اطلاع داشته باشد.
از آنجایی که برای لباس یا پیراهن های مجلسی از الیاف و مواد اولیه مرغوب تری استفاده می شود معمولاً قیمت ها نیز گران تر خواهد بود. اما پارچه مجلسی های زنانه به چند نمونه محدود نمی شود که یک مرکز پخش یا تامین کننده بخواهد برای هر مدل به صورت روزانه لیست قیمت ارائه دهد.
در این گونه موارد و جهت خرید باید از تامین کننده نمونه و پارچه های جدید را استعلام کرد و در نهایت از آنها بخواهید تا لیست قیمت را ارسال و انتخاب کنید. البته خرید یک تولید کننده با یک پارچه فروش بسیار متفاوت خواهد بود و به همین جهت قیمت ها نیز با تفاوت چشمگیری به آنها اعلام خواهد شد.
زیرا یک تولید کننده لباس و پیراهن های مجلسی زنانه به صورت عدلی و طاقه های زیادی درخواست خرید می کند اما یک پارچه فروش در هر بار خرید معمولاً چهار یا پنج طاقه از پارچه پیراهنی های جدید را خرید خواهد کرد.

عوامل تعیین کننده قیمت پارچه پیراهنی

همانگونه که اشاره شد قیمت ها بر اساس حجم سفارشات متفاوت خواهد بود اما علاوه بر میزان و حجم سفارشات عوامل دیگری نیز بر قیمت نهایی اثر گذار خواهد بود، عواملی مانند:
  • جنس، طرح و الیاف بکار رفته در پارچه
  • متراژ هر طاقه که عمدتا هر طاقه پارچه حدود چهل یا پنجاه متر خواهد بود.
  • هزینه و دستمزد کارکنان و هزینه های حمل و نقل
  • مبداً و نحوه واردات پارچه در صورتی که پارچه وارداتی باشد.
بنابراین هر تامین کننده و فروشنده تمامی این عوامل را در نظر خواهد گرفت و سپس یک قیمتی را به عنوان قیمت عمده به خریدار پیشنهاد می دهد.
در مورد خرید پارچه پیراهنی مجلسی باید اشاره کرد که تا آنجایی که برایتان مقدور است، بحث قیمت را لحاظ نکنید و سعی کنید ابتدا به کیفیت پارچه و سپس طرح های آنها توجه کنید زیرا خانم ها بیشتر به زیبایی و خوش فرم بودن لباس خود بیشتر اهمیت می دهند تا قیمت آن. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران