خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز انواع پارچه پیراهن مردانه

مرکز انواع پارچه پیراهن مردانه

آیا مرکزی را می شناسید که انواع پارچه پیراهن مردانه را تولید کرده و خودش به صورت مستقیم فروش را به عهده داشته باشد؟ چنین مرکز و مجموعه ای را می شناسید؟
پارچه پیراهن مردانه یکی از نیازهای بازار ایران است که انواع بسیار مختلفی دارد که هرکدام از آنها معمولا بنکدار خاص خودش را خواهد داشت. به طوریکه به صورت عرف بازار کسی که بنگال پیراهنی دارد در زمینه تترون فعالیت نکرده و کمتر ریسک اضافه یا کم کردن بازار را انجام می دهد زیرا معتقد است بازار و حوزه خودش را می شناسد و قلق مشتری هایش را به دست آورده است.
اما امروزه رقابت بازار پوشاک و پارچه ایران به حدی بالا گرفته است که باید چهار چشمی مواظب مشتری های قبلی خود باشید تا رقبای شما خیلی خودمانی تر قاب آنها را نزدند.
الان بهترین راه برای فروش پارچه پیراهنی این است که اگر تولیدکننده هستید تعدادی از دستگاه ها و ماشین هایتان را کم کرده و یا با سایر انواع آن عوض کنید تا بتوانید گستره تولیدتان را افزایش دهید و جنس های مختلفی را به همراه طرح های جدید و شیک در رنگبندی کامل ارائه کنید.
اگر بتوانید یک تیم فروش بسیار عالی به صورت مستقل یا به کمک شرکت های بازرگانی برای خود دست و پا کنید خیلی ساده بازی رقابت در حوزه پارچه پیراهنی را با انواع مختلف برنده شده اید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران