خانه / پارچه پیراهن راه راه / مرکز توزیع پارچه پیراهن مردانه راه راه

مرکز توزیع پارچه پیراهن مردانه راه راه

بازار بزرگ تهران و مراکزی همچون پاساژ قائم یا خیابان جمهوری و عباس آباد یا حمام چال مراکز توزیع انواع پارچه پیراهن مردانه از جمله راه راه محسوب می شوند.
پارچه های پیراهن مردانه انواع مدل مختلف دارند به طوریکه مدل پارچه راه راه یا دیپلمات یکی از این مدل طرح هاست.
البته نباید فراموش کرد که راه راه پارچه عموی یا افقی است.
برای خرید انواع پارچه پیراهنی مردانه کافیست بیشترین تعداد مشتری های خود و سلیقه آنها را بررسی کرده و طبق احتمال خرید آنها عدل پارچه های پیراهنی مورد نیازمان را تهیه کنیم تا بتوانیم سود بیشتری به جیب بزنیم.

پارچه پیراهنی راه راه و تاثیر آن بر نشان دادن هیکل شما

در حالتی که پارچه به صورت عمودی راه راه باشد، قد شخص را بلندتر نشان داده و سپس لاغر نشان دادن او می شود. خصوصا اگر پارچه راه راهی انتخاب کنید که فاصله خط هایش نزدیک به هم بوده و خطای دید برای مخاطبین شما ایجاد کند. آقایانی که اضافه وزن داشته و دلشان می خواهد لاغر تر به نظر برسد هیچگاه به سراغ پارچه های راه راه که خط افقی دارند نروید زیرا شما را کاملا چهارشانه و چاق تر نشان می دهد اما افراد با قدی کوتاه و لاغر اندام همین طرح راه راه افقی با خط های پهن می تواند پارچه ایده آل پیراهنی برایشان باشد.
پارچه پیراهن مردانه
اما اگر قرار است پارچه پیراهن مردانه را برای ارگان یا تولیدی پیراهن و همچنین مغازه ای که آقایان با هیکل های متفاوت مراجعه می کنند تهیه کنید، سعی در انتخاب پارچه پیراهنی راه راه با اندازه متوسط کنید و هیچ تفاوتی نمی کند راه راه عمودی یا افقی را نیز انتخاب نمایید.
چند مرکز توزیع برای انجام این کار می شناسید؟
آیا بهتر نیست قبل از خرید عمده و تیراژ بالای خود یکی دو عدل تستی از تامین کننده پارچه بخرید تا استقبال مشتری هایتان را به صورت تجربی تخمین زده و طبق رفتار آنها در آینده خرید پارچه پیراهنی انجام دهیم.منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران