خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگی فروش پارچه پیراهنی در سراسر کشور

نمایندگی فروش پارچه پیراهنی در سراسر کشور

به عنوان یک تولیدکننده پارچه پیراهنی آیا لازم نمی بینید برای برند و محصولاتی که ارائه می کنید یک نمایندگی فروش بزرگ و قوی در معرفی انواع پارچه پیراهنی خود در سراسر کشور داشته باشید؟
شرکت های تولید پارچه پیراهنی گاهی به علت اینکه بسیار درگیر بحث تولید، بافت و ارائه نمونه و مدل های جدید کاتالوگ پارچه پیراهنی هستند دیگر زمان کافی برای تمرکز بر روی فروش را ندارند. در این حالت است که متاسفانه قربانی بازار پر از رقابت می شوند.
جنس پارچه این عزیزان گاهی عالی است، طرح های ارائه شده از سمت آنها جدید و قابل تائید در بین تولیدی های پیراهن و بنکداران است، اما به علت نداشتن نیروی فروش قوی نمی توانند بیشترین جذب بازار را به سمت خود جلب کرده و اواخر سال هنوز انبارشان قوی است یا اینکه از حداکثر قدرت تولید خود بهره نمی برند.

نمایندگی فروش پارچه پیراهنی

حال وقت آن رسیده است که تصمیم بگیرید، به چه اندازه ای دلتان می خواهد در بازار بمانید؟ آیا نمی خواهید حداقل یکی دو قدم از رقیب تجاری و کارگاه همسایه خود که به تازگی فروشش روی غلتک افتاده جلو بزنید؟
ممکن است اولین ایده در ذهن شما این شود که خودم یک سایت اینترنتی خواهم زد و یا اینکه تعدادی ویزیتور و بازاریابی که درس خوانده باشند استخدام می کنم و بخش فروش پارچه پیراهنی را برای کارخانه چیدمان خواهم کرد.
بیایید کمی منطقی باشیم، انسان ها هرچقدر درس خوانده باشند، و هرچقدر از نظر تئوری قوی باشند باز هم به پای کسانی که به صورت تجربی در بازار فروش پارچه انجام داده اند نخواهند رسید. زیرا آنها بازار را می شناسند و سلیقه مشتریان و قلق معامله کردن آنها به دستشان آمده و می توانند خیلی راحت مشتری های جدیدی برای شرکت شما داشته باشند.
نمایندگی پارچه پیراهنی
تعصب های بیجا را کنار بگذارید و سعی کنید با یک مجموعه فروش پارچه وارد مذاکره شوید، اجازه بدهید شرایط همکاری خود را بازگو کرده و در زمینه نمایندگی شما در سراسر کشور اقدامات لازم را انجام دهند. معمولا بعد از یکی دو سال اول در این چنین همکاری هایی تولیدکننده های پارچه پیراهنی به این نتیجه می رسند که کاش زودتر به این مجموعه مراجعه می کردم. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران