خانه / پارچه پیراهن ترک / واردات پارچه پیراهن مردانه ترک

واردات پارچه پیراهن مردانه ترک

آیا می دانستید واردات پارچه پیراهن مردانه ترک امروزه می تواند یکی از تجارت های پر سود برای تاجران حوزه بین الملل باشد؟
در مرحله اول باید به سراغ کیفیت اعلای پارچه های پیراهنی ایرانی برویم و ببینیم آیا به مرحله ای رسیده تا نیاز به پارچه های خارجی و ترک نداشته و دیگر واردات پارچه پیراهنی جزو دغدغه های تولیدکنندگان پیراهن برتر ایرانی نباشد؟
متاسفانه فعلا به این مرحله نرسیده ایم و هنوز تولیدات داخلی پارچه پیراهن مردانه به حد خودکفایی در رابطه با جنس کیفیت اعلا نمی باشد.

پارچه پیراهن ترک

پیشنهاد می کنیم اگر تاجری هستید که قرار است انواع پارچه پیراهنی را خرید و فروش کنید و مشتریان شما خریدار بهترین کیفیت مرغوب جنس هستند پارچه های ترک را به آنها معرفی کنید، پارچه ترک یکی از پارچه های درجه کیفی بالا است که می تواند برای مشتریان ایرانی خصوصا تولیدکنندگان که قرار است پیراهن های مرغوب بدوزند اولین انتخاب است.
از کجا پارچه پیراهن ترک تهیه کنیم؟
اگر بنیه مالی شما خوب است چرا به صورت مستقیم با نساجی های ترکیه وارد عمل نشده و از آنها درخواست خرید انواع کالیته های جدید را ندارید یا به دنبال واردات مستقیم از آنجا نیستید؟
شاید به این قدرت نرسیده اید که نیاز به واردات داشته باشید و بلکه باید از طریق شرکت های بازرگانی واردکننده انواع پارچه پیراهنی یا بنکداران بازار که مسئولیت فروش پارچه پیراهنی را به عهده دارند استعلام قیمت بگیرید و بعد از دیدن نمونه کالیته ها خریدتان را انجام دهید.
پارچه پیراهن ترک
مواظب باشید پارچه های چینی و ارزان قیمتی که دوام عمر بسیار کمی دارند را به علت شباهت به پارچه پیراهنی های ترک خریداری نکرده و سرمایه خود را قربانی کلاهبرداری ها و دلالی های بازار پارچه نکرده باشید. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده انواع پارچه پیراهنی ترک

خرید عمده انواع پارچه پیراهنی ترک را معمولا تجار ایرانی که در مرز ترکیه ساکن …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران