خانه / دسته‌بندی نشده / پارچه پیراهنی طرح جدید برای پخش

پارچه پیراهنی طرح جدید برای پخش

پارچه های پیراهنی طرح جدید که اکثرا جنس پلی استر دارند را می توان برای پخش در بازار بنکداری کاندید بسیار مناسبی دانست. آیا می دانید علت این انتخاب چیست؟
متاسفانه بازار امروز پارچه پیراهنی در ایران خصوصا قسمت بنکداری تماما حول محور قیمت می چرخد و شاهد این هستیم که کیفیت کمترین تاثیر را بر خرید بنکداران خواهد داشت. با اینکه همگی قصد دارند بهترین کیفیت را خریداری کنند اما هنگام عمل و خرید نهایی به علت پایین بودن قیمت بعضی از پارچه های نامرغوب همان مدل ارزان را خریداری می کنند.

پارچه پیراهنی طرح جدید

پارچه های پیراهنی مدل های مختلفی دارند که اینبار تصمیم گرفتیم برای مبارزه با پخش شدن پارچه های نامرغوب و درجه دو و سه در بازار کیفیت عالی پلی استر را ارائه دهیم و حداقل سود را در فروش عمده برایش در نظر بگیریم تا مصرف کننده نهایی حتی در صورت خرید پارچه پیراهنی ارزان باز هم بتواند کیفیت قابل قبول تری را تهیه نماید.
کافیست هنگام تماس با واحد فروش و مشاوران ما اطلاع دهید که می خواهید از نمونه پارچه های پیراهنی جدید خریداری کنید که بهترین الیاف پلی استر در بافت آنها به کار رفته شده است و می تواند فاکتور ارزان بودن را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد.
فراموش نکنید هرچقدر کیفیت پارچه های ارائه شده خود را به مشتریانتان کاهش دهید، بعد از چند سال مجبور می شوید از گردونه رقابت سنگین پارچه خارج شوید، زیرا عمر و دوام ماندگاری محصول شما ماندگاری نامتان را در بازار تضمین می کند. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران