خانه / پارچه پیراهنی مردانه / کارخانه تولیدکننده پارچه پیراهنی مردانه

کارخانه تولیدکننده پارچه پیراهنی مردانه

چند کارخانه تولیدکننده پارچه پیراهنی مردانه می شناسید؟ آیا از نحوه همکاری و قیمت گرفتن یا پرداختی هایی که باید بابت خرید پارچه های پیراهنی که تولید کرده اند مطلع هستید؟
پارچه های پیراهنی مردانه، کارخانه های متعددی بابت تولید و حتی تکمیل خواهند داشت زیرا برای چندین مدل پارچه پیراهنی که در بازار ایران مورد درخواست قرار خواهد گرفت باید دستگاه های بافت مختلفی داشته باشند و به همین دلیل معمولا حداقل ۵ کارخانه بولد و معروف در هر فصل خواهیم داشت.
اگر قرار است تیراژ عمده ای خرید پارچه پیراهنی داشته باشید، سعی در شناسایی تولیدکنندگان و دفاتر فروش مستقیم آن ها را داشته باشید تا قیمت هایی که به دست شما می رسد بدون واسطه و حداقل باشد.

کارخانه پارچه پیراهنی

مراکزی که پارچه خام را تولید کرده و سپس به صورت سفارشی یا مزدی رنگ می کنند یا اینکه به رنگرزی جهت تکمیل می دهند کارخانه های تولیدکننده پارچه پیراهنی به شمار می روند.
البته در ایران تولید مزدی بافی پارچه نیز به نام تجار یا مراکز بازرگانی انجام می پذیرد که از صفر تا صد بحث تولید پارچه زیر نظر سرمایه گذار است که در این حالت نیز با اینکه فضای کارخانه و دستگاه ها متعلق به او نیست اما باز هم به خاطر همه کاره بودن در این رابطه می توان او را به عنوان یک تولیدکننده پارچه پیراهنی در نظر گرفت.
یکی از طرح های شیک و بسیار پر فروش تمامی کارخانه ها پارچه پیراهنی چهارخانه است که می تواند در رنگبندی و مدل های مختلف اشاره شود.
کالیته بالا یکی از عرضه های سال ۹۶ برای پارچه پیراهنی مردانه بوده است که توانسته فروش خوبی را برای خود در طول سال تضمین کند.
شما چند کارخانه را می شناسید تا زین پس بابت همکاری و خرید با آنها یا تاجری که پخش مستقیم محصولاتشان را به عهده دارد ارتباط بگیرید؟
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه پیراهنی

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن

انواع پارچه پیراهنی و استفاده های آن را می شناسید؟ بهترین پارچه پیراهن چیست؟ کدام پارچه …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران