خانه / دسته‌بندی نشده / کارخانه تولید و بافت پارچه پیراهنی مردانه

کارخانه تولید و بافت پارچه پیراهنی مردانه

چند کارخانه تولید و بافت پارچه پیراهنی مردانه در منطقه شما وجود دارد؟ آیا آدرس کارخانه های تولیدکننده انواع پارچه پیراهنی را می شناسید؟
پارچه های پیراهنی مردانه در بازار مدل های بسیار متفاوتی وجود دارد به طوریکه شاید بیشتر از ۲۰ برند و مدل را بتوان از طریق واسطه های ایرانی با قدرت مانوور بالا یافت. به این صورت که کافیست سری به بازار بنکداران پارچه پیراهنی بزنید می توانید به سادگی متوجه شوید که چه طرح ها و جنس هایی پارچه پیراهنی در بازار ایران وجود دارد.
اما آیا تمامی این پارچه هایی که در بین مشتریان پخش می شوند مستقیما از دست کارخانه به دست شما می رسد یا اینکه ممکن است بازار واسطه گری آن پر از دلال شده باشد.

کارخانه پارچه پیراهنی

کارخانه بافنده پارچه پیراهنی به این شکل است که در ماه بیشتر از ۱۰ دستگاه ماشین بافندگی داشته و همیشه به صورت دپو خام پارچه پیراهنی را داشته و به محض ثبت سفارش شما بتواند تکمیل را به سلیقه شما درآورده و تحویل دهد یا اینکه از طرح هایی که قبلا بافته است بتواند خرید شما را تامین کند.
کارخانه پارچه پیراهنی
بد نیست برای یکبار سری به شهرک های صنعتی اطرافتان بزنید، یا پرس و جو کنید به تازگی در بسیاری از شهرستان ها شاهد به راه افتادن واحد های صنعتی و تولیدی پارچه هستیم که یکی از معروف ترین و محبوب ترین آنها مدل پارچه پیراهنی است.
وقت آن نرسیده است که به فکر ارتباط گرفتن با تولیدکننده و بافنده پارچه پیراهنی باشید که قصد خریدش را دارید؟ وقتی تیراژ عمده ای تهیه کنید طبیعتا خود کارخانه و بافندگی می تواند طرف قرارداد شما بوده و با شما وارد مذاکره شود. حتی گاهی ممکن است این همکاری منجر به عقد قرارداد های دائمی یا بلند مدت پر سود برای شما عزیزان باشد. منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی

خرید اینترنتی پارچه مجلسی زنانه

خرید اینترنتی پارچه مجلسی خود رل به صورت عمده و خریده  از بازرگانی آیدا فابریک …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران