خانه / پارچه پیراهنی زنانه / کارخانه تولید پارچه پیراهنی زنانه

کارخانه تولید پارچه پیراهنی زنانه

چند کارخانه می شناسید که تولید پارچه پیراهنی را برای مدل زنانه و مردانه انجام دهند و سپس از طریق مراکز فروش در بازار پخش نمایند؟
پارچه پیراهنی در یک تعریف خیلی خودمانی تمامی محصولاتی است که برای دوخت پیراهن به کار می آید حال ممکن است این پیراهن کشی باشد یا پیراهنی خنک با جنس نخی. اما در بازار داخلی ایران پارچه هایی که جنس خام آنها تار و پودی یا تترون باشد را به نام پارچه پیراهنی می شناسیم.

پارچه پیراهنی زنانه

پارچه هایی که برای پیراهن زنانه به کار می بریم گاهی غیر از جنس هایی که در بالا نام بردیم هستند به عنوان مثل پارچه کرپ، یا حریر کریشه و همچنین تور های زبری شبیه به پارچه ارگانزا می تواند جزو خانواده پارچه پیراهنی زنانه باشد.
بهترین جنس برای دوخت پارچه های پیراهنی زنانه از سمت سایت بازار پوشاک ایران به عنوان پیشنهادات ویژه پارچه حریر و پارچه های نخی یا کودری است که جنس های نرم، لطیف و سبکی برای استفاده در تابستان خواهند داشت.
پارچه پیراهنی زنانه
البته برای داشتن پیراهن های زنانه زیبا باید در امر دوخت و تولید نیز سلیقه به خرج داده و ایده های جدید را برای دوخت پیراهن ارائه کنیم.
عکس بالا یک پیراهن کریشه از جنس پارچه حریر است که فوق العاده زیبا با یک دامن پر چین کوتاه می تواند از شما یک خانم فوق العاده دوست داشتنی قشنگ بسازد.

خرید پارچه پیراهنی زنانه

پارچه پیراهنی زنانه را از مراکز اصلی برای تامین خریداری کنید تا بتوانید هزینه های کمتری خرج کنید، به این شکل که اگر قرار است پارچه نخی یا کودری را تهیه کنید به دنبال کارخانه های داخلی باشید و در صورتی که پارچه های خارجی تهیه می کنید باید مراکز واردات و تجاری آن را بیابید تا از نظر قیمت برای شما بسیار کمتر تمام شود.
شما چند کارخانه در این رابطه می شناسید؟ و آیا تا به حال مستقیما از کارخانه پارچه پیراهنی مدل زنانه خرید کرده اید؟ منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه مجلسی زنانه جدید

انواع پارچه مجلسی زنانه جدید را می توانید از بازرگانی آیدا فابریک با کیفیت بالا …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران